İSTANBUL AMBAR

Kaliteli Taşımacılık
Hızlı & Kaliteli Taşımacılık Sizlerinde Hakkı

AMBAR

Nakliyat Ambarı Nedir ?

Kamyon. kamyonet, tır gibi nakliye araçlarının par edildiği alana ambar denilmektedir .Aynı zaman da firma  çalışanlarının uzun yolun ardından dinlenme istirahat ettikleri alanların genel ismidir. Araçların bir şehirden başka bir şehir e gittiklerinde tekrar dönüş için iş baktıkları bölgedir. bu maksatla ucuz taşımacılığın bel kemiğidir. kople nakliyeden farkı % 50 daha uygun taşımacılıktır. Adresten Yükleri alip gidecek olan yere az miktardaki yüklere  komple araç yönlendirmekten se  parsiyel olarak aynı yükü daha ucuz fiyatlara aynı hizmetle teslimatını yapma işlemine verile isimdir. Daha uygun fiyatlara parsiyel olarak taşıma işlemine denmektedir. Fakat müşterilerin aklına acaba bizim yükümüzü ambara teslim etmek gibi düşünceler gelmektedir. Hayır Ambar Firmaları Yükünüzü Komple Araç kiraladığınız gibiadresten adrese teslim etmektedir.
Kaliteli Taşımacılık
Hızlı & Kaliteli Taşımacılık Sizlerinde Hakkı
 

İSTANBUL ŞEHİRLERARASI  NAKLİYE FİRMASI

 AMBAR

AMBAR taşımacılığı uygun bir taşımacılık olmasına karşın zaman bakımından kıstas alındığında elverişli olmayan bir taşıma şeklidir.SA-HA Nakliyat bünyesinde Zeytinburnu nakliyat ambarı ve Orhanlı nakliyat bulunmaktadır. Türkiye ‘nin  hemen hemen her yerine sevkiyat konusunda hizmet veren firmamız,  bu konuda en iddialı firmaların başında gelmektedir. Bu tür sevkiyatlarda seçenekler bir hayli fazladır. örneğin göndereceğiniz malzemenizi sizlerin ambarlarımıza ulaşımını sağlayacağınız gibi bizlerin adreslerinizden alım gerçekleştirmemizi de talep edebilirsiniz.Küçük parça malzemelerin bir depo da toplanarak ( tır, kamyon, kamyonet ) vb. araçlara komple olarak yüklenerek sevkiyatını konu almaktadır. Bizlere  telefon veya mail adreslerimiz den ulaşmanın ardından sizlere göndereceğimiz küçük şehiriçi nakliyat kamyonlarımızla göndereceğiniz eşyalarınızı sevk etmeye başlıyoruz. Sa-ha nakliyat 7 gün 24 saat bir telefon kadar yakın. Arayın tanışalım, taşıyalım.

Saham nakliyat hizmet

Nakliyat Firması olarak şehirler arası nakliye ve taşıma hizmetlerinde güvenilir ve hızlı çözümler sunmaktadır.Her zaman Yükünüzü en kısa sürede güvenli bir şekilde taşıyoruz. İstanbul Nakliyat’ın Uzmanlık alanlarından biri olan parça yük taşıma hizmeti güvenli ve hızlı bir şekilde ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Gebze Ambar hizmetlerimiz nakliyat portalımız çok geniş bir yelpaze de sunulmakta dır. Daima müşterimize indirimli fiyat sunuyoruz. Ağır Yük(Lowbed) Taşımacılığı hizmetini Zeytinburnun’dan Tüm Türkiye’ye sunmaktadır, hızlı ve güvenilir nakliye firması için aradığınız adres sa-ha nakliyat san tic ltd şti. Ambar yükü taşımacılığında sektörde lider konumda bulunan sa-ha nakliyat Ambar Yükü Taşımacılığında Hızlı ,Ekonomik ve pratik çözümler sunmaktadır.

 

5/5 - (10 votes)
Content Protection by DMCA.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın