Ankara Ambarı

Ankara ambarı; yük taşıma araçlarının yüklemeleri başta olmak üzere boşaltmalarını ve aktarmalarını yaptıkları yerdir. Bunun yanı sıra, Ankara ambarı içerisinde yer alan araçların bekleme, iletişim, ulaşım ve benzeri hizmetleri sağlamaları da mümkündür. Ambarların taşıma sektöründe oldukça önemli olduğunu ifade etmek gerekir. Taşınacak olan eşyaların kümelendiği, saklandığı ve istenilen noktalara göre dağıtıldığı yer Ankara ambar olmaktadır.İstanbul ve Ankara yakınlarında ambar arayışı içerisinde iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Ankara ambarı

İstanbul Ankara Ambarı olarak sizlere Sunduğumuz Hizmet listesi

Ankara ambar FirmalarıEvden eve NakliyatAnkara Nakliyat Ambarı
Ankara AmbarOfis taşımacılığıAnkara Parsiyel Nakliyat
İstanbul Ankara NakliyePaletli yük taşımaİstanbul Ankara Nakliyat
Büro NakliyatıKomple yük taşımacılığıParça yük taşıma

Bu Hizmetler  ve  zamanında teslim Arayışı İçerisinde iseniz Doğru Noktadasınız.

Saham nakliyat hizmet

Ankara Ambarı

Ankara ambar kargo taşımacılığının ülkemiz açısından önemi her geçen gün artmaktadır. Bu noktada, bu hizmeti, en kaliteli şekilde sunacak kaliteli bir nakliyat şirketine ihtiyaç duyulmaktadır. Sa-Ham nakliyat olarak ambar taşımacılığı konusunda en iyi hizmeti verdiğimizi iddia etmekteyiz. Bugüne kadar sayısız insanın hizmet aldığı nakliyat şirketimiz; kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini sağlamak adına çalışmaktadır.

Sa-Ham nakliyat; İstanbul Ankara arası  ambar için Ankara’ya hizmet sunmaktadır. Karşılıklı araçlar sayesinde günün her saatinde hizmet verilmektedir. İstanbul’dan Ankara’ya mal veya eşya taşıtmak istiyorsanız kesinlikle bizleri tercih etmelisiniz. Firmamız; ambar taşımacılığı konusunda en yeni teknolojilerden faydalanmaktadır. Başka şirketlerde bulamayacağınız ambar taşımacılığı çözümlerini sizlere sunmaktadır. Müşterilerinin isteklerini ve şikayetlerini her zaman dikkate alan Sa-Ham nakliyat; müşteri odaklı çalışmanın karşılığını fazlasıyla almaktadır. Firmamızın önemli referansları bulunmaktadır. Ayrıca, internette firmamız hakkında yapılan yorumların olumlu olduğunu söylemeliyiz.

İstanbul Ankara ambarı; siz değerli müşterilerimizin aramalarının ardından araçların yola çıkartılmasıyla hizmetlerine başlamaktadır. Yalnızca 24 saat içerisinde eşyalarınızın ve yüklerinizin gitmesini istediğiniz yerlere götürüldüğünü söylemek isteriz. Genellikle büyük nakliye araçlarını kullanan firmamız; müşterilerinin acil ihtiyaçları noktasında duruma göre küçük nakliye araçlarıyla taşımacılığa devam etmektedir. Yola çıkan eşyalarınız hakkında Ankara ambar iletişim numaraları üzerinden bilgi alma şansına sahip olabilirsiniz.

Ankara Uygun Nakliyat Ambar

Sa-Ham nakliyat olarak 2000 yılından bugüne kadar İstanbul Ankara ambarı kapsamında çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Birçok müşterimiz; yıllardır bizi tercih etmekle beraber zaman içerisinde yepyeni müşterilere hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Firmamızın müşteri sayısı her geçen gün artmakla beraber bu sektörde en hızlı şekilde büyüyen firmalardan birisi olduğumuzu da söylemeliyiz. Sa-Ham nakliyat olarak bizlerden yedi gün 24 saat hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz. İrtibat numaraları sayesinde bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Whatsapp üzerinden de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Ankara ambarı

SA-HAM Nakliyat olarak gün boyunca Ankara ambar kargo için Ankara ‘ya karşılıklı araçlarımız hizmet vermektedir. Ankara Ambarı hizmet ve yenilikçi Nakliye, Ambar çözümleri ile  müşteri odaklı çalışmaktayız. İstanbul dan Ankara ‘ya nakliyat alımlarımız siz değerli müşterilerimizin aramalarının ardından yetiştiği taktirde aynı gün içerisinde yola çıkartılarak 24 saat zaman zarfında gideceği adrese ulaştırılmaktadır. Eğer yetişmez ise de müşterilerimizin acillik  durumu göz önüne alınarak küçük nakliye araçları kullanılarak sevkiyat gerçekleştirilebilmektedir.

Ankara ambarımız kullanılarak nakledilen  tüm  yüklerinizin takibini ambar telefonlarından yapabilirsiniz. İstanbul Ankara ambarı kapsamında 2000 yılından bu güne kadar biriken bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde sektördeki mücadelesine devam etmektedir. Genellikle müşterilerimiz  sabit olup zamanla müşteri portföyümüzü genişleterek kocaman bir aile ortamı haline gelen firmamız her gecen gün ailemize yeni üyeler katarak büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

İstanbul Ankara Ambar

Taşımacılığının yanında evden eve nakliyat a da gerekli özeni  vermekteyiz. Genellikle uygun fiyatlara Ankara ambarı  hizmetlerimizin arasında  banka taşıma. yük taşıma, yarım araba kapak taşıma, fabrika işyeri taşıma, fuar stand taşımacılığı. gidiş dönüş nakliyeciler, İstanbul Ankara arası ambar , Ankara nakliyecileri .ev eşyası taşıma, Ankara ya giden ambar. 

ucuz  ambar firması, asansörlü taşıma ,İstanbul dan Ankara ya dönen açık kapalı kasalı araçlar. nakliye kamyon kamyonet panelvan ,parça eşya taşıma, sandıklı paletli taşımacılık  parsiyel yük ambarı, ambar firmaları, çeyiz taşıma,İstanbul Ankara arası evden eve .

parsiyel yük taşıma nakliyat ambarı, Tekstil Taşımacılığı, Koli Taşımacılığı, Ev Eşyası ve Taşınması. yol üstü nakliyat, Ankara ya uygun ekonomik nakliyat ambarı, İstanbul Ankara açık tır ,İstanbul  Ankara kapalı tır .İstanbul Ankara tır lojistik firmaları. Ankara ya giden nakliye kamyonlarımız.

 Açık ve kapalı olarak müşteri yükleri göz önüne alınarak kullanılmaktadır. Yasal Olan Her Türlü Yüklerinizin Nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Genellikle Çalıştığımız Bölgeler

İstanbul dan Ankara ya çalışan nakliyat ambarı ilçelerine sevkiyat yapan taşıma firması veya  Ankara ’ya giden nakliyeci arıyorsanız doğru adrestesiniz .Araç dolduracak her türlü yükünüz için Açık veya Kapalı Kasa Kamyon, Tır  Temin Etmekteyiz. Araçlar taşıma ardından gerekli temizlik ve bakımları yapılmayı müteakiben tekrar hizmet vermektedir. Hafta sonu   dahil her gün Ankara dan İstanbul’a ve İstanbul’dan Ankara ya seferlerimiz bulunmaktadır.

 İkitelli .Zeytinburnu, Orhanlı, Tuzla da bulunan Ankara ambar noktalarımıza ulaşan yükleriniz bu noktalardan alınarak .Ankara ambar bölgesine ulaşır ulaşmaz buradan adresinize yükleriniz dağıtılmaktadır.

SA-HAM NAKLİYAT NE TÜR NAKLİYE HİZMETİ VERİR?

ZEYTİNBURNU ANKARA AMBARI, Zeytinburnu Ankara Ambar İkitelli Ambarı .Tuzla Ankara Taşımacılık ,  hadımköy Ankara Nakliyat ikitelli Ankara Ambarı . Gebze Ankara NakliyatBayrampaşa Ankara Nakliye Firması İstoç Ankara Ambar. Gebze Ankara Parsiyel Taşımacılık ,Ankara Ambarı Zeytinburnu, Ambarlı Ankara Nakliyat firması . 

İstoç Ankara Ambar İstanbul Ankara profosyonel evden eve firması .Topkapı Ankara ambarı , İstanbul Ankara arası evden eve nakliyat, Ankara Taşımacılık, Ankara AMBAR. Zeytinburnu Ankara Ambarı, İstanbul Ankara Şehirler arası nakliyat, Ankara parsiyel nakliye. Ankara ambar, parça eşya nakliyesi, İstanbul Ankara Ambar Şirketi. Ankara parsiyel yük taşıma. İstanbul dan Ankara ‘ya  Kamyon Bulma, İstanbul Ankara Taşımacılık Şirketi. İstanbul Ankara Nakliye Ambarı.

Zeytinburnu Ankara ambarı

İstanbul Ankara Taşımacılık Firması, İstanbul Ankara arası Ambar Firması.  İstanbul Ankara arası Ambar Şirketi, Ankara ya ağır yük taşımacılığı, Ankara evden eve nakliyat. Ankara askılı yük taşımacılığı, İstanbul’dan Ankara ‘ya giden Ambar Firması, Ankara fabrika taşımacılığı.  

ofis büro taşımacılığı, Ankara ya ev eşyası nakliyesi, İstanbul Ankara nakliye, fuar taşımacılığı. Ankara nakliye şirketi, Ankara Nakliyat Ambarı, Ankara ‘dan İstanbul a giden ambar. Ankara ya acil kamyonet.

Ankara ya paletli malzeme sevkiyatı, tır .kamyon ,kırkayak ,on tekerli kamyon , ısuzu kamyonet gibi üzeri açık veya kapalı olan araçlarla komple yük taşımacılığı. İstanbul Ankara Nakliyat. Ambar , Nakliye Ve Taşımacılık Hizmetleri , Ankara Kamyoncular Durağı , Ankara Ambarları İstanbul için gerekli tek şey bizimle  iletişime geçmektir. İstanbul Ankara nakliye , Ankara İstanbul nakliye ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İYİ BİR ANKARA AMBAR FİRMASI NASIL ANLAŞILIR ?

Bu sorunun cevabını bulabilmek için Ankara ambar nakliyat firmasına bazı sorular sorulmalıdır. Bu sorular ;

  1. Her gün karşılıklı seferleri var mı?
  2. Kendi öz varlıklarıyla mı hizmet veriyor?
  3. Her türlü açık, kapalı, onteker , kırkayak , küçük kamyonet , tır  v.b. araç temin edebilir mi?
  4. Alınan ürünler direkt mi sevk ediliyor?
  5. Ürünlerimiz sevk esnasında aktarma yapılıyor mu?
  6. Ürünlerimiz ne kadar süre de ulaşıyor?
  7. Taşınan araçlar da nakliyat sigortası mevcut mu?
  8. Merdiven altı bir firma mı?
  9. Firma kaç yıllık geçmişe sahip?

İstanbul Ankara Ambar Firması

Saham Ankara Ambar firması

HANGİ BÖLGEDE HİZMET VERİYORSUNUZ?

Ankara ambar arayanlar için en doğru adres olan Sa-Ham nakliyat; Ankara’nın ilçeleri için hizmet vermektedir. Kısacası, Ankara’ya giden nakliye şirketi arıyorsanız bizleri tercih etmelisiniz. Müşterilerimizin her türlü yükü veya eşyası için açık veya kapalı kasa kamyon veya tır tercihi yapılmaktadır.

Ankara ambarı bulmak isteyenler için en doğru adres olan Sa-Ham nakliyatta araçların bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Araç taşıma işleminin bitmesinin ardından araçlar temizlenerek tekrar kullanım için müsait hale getirilmektedir. 

Sa-Ham nakliyat; hafta sonu dahil olmak üzere İstanbul’dan Ankara’ya veya Ankara’dan İstanbul’a seferler düzenlemektedir. İstanbul sınırları içerisinde İkitelli, Orhanlı, Zeytinburnu ve Tuzla’da Ankara ambar noktalarımız bulunmaktadır. Bu noktalara ulaşan müşteri yükleri; müşterilerin adreslerine uygun olarak dağıtılmaktadır.

Sa-Ham nakliyat olarak Zeytinburnu Ankara nakliye Ambar, İkitelli Ankara ambarı, Orhanlı Ankara Nakliyat AmbarıAnkara Tuzla ambarı, Hadımköy Ankara nakliyat, Gebze Ankara arası ambar, Bayrampaşa Ankara nakliyat, İstoç Ankara ambarı, Ambarlı Ankara nakliyat, İstanbul Ankara evden eve nakliyat, Ankara parsiyel nakliye Ambarı , Ankara parça eşya taşıma gibi konularda hizmet vermekteyiz. Kısacası, İstanbul’dan Ankara’ya taşınmasını istediğiniz her ne kadar yük varsa taşınması için Ankara ambar konusunda bizleri tercih edebilirsiniz.

Ankara ambarı firması arayanlar için en doğru tercih olan Sa-Ham nakliyat; kamyon, kırkayak, ön tekerli kamyon, Isuzu kamyonet gibi araçlarla söz konusu yüklerin taşınmasını sağlamaktadır. İstanbul Ankara veya Ankara İstanbul arası nakliye işlemleri için yalnızca bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Türkiye’nin diğer şehirleri için de nakliyat hizmetleri sunan Sa-Ham nakliyat hakkında daha çok bilgi almak adına Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Neden Sa-Ham nakliyat diye düşünüyorsanız her şeyden önce firmamızın sağlamış olduğu hizmetlerin sigortalı olduğunu bilmeniz gerekir. Bu sayede, taşınma sırasında eşya veya yüklerin başına bir şey gelmesi halinde müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçmekteyiz.

 Bunun yanı sıra, müşterinin yüküne ve isteklerine özel nakliyat işlemleri yapılmaktadır. Nakliyat sürecinin her kısmında müşteriyle doğrudan iletişim kurulmaktadır. Sa-Ham nakliyat; 2020’li yılların parlayan yıldızı olacaktır

İstanbul Ankara Nakliyat

Nakliye hizmetleri konusunda profesyonel hizmet veren firmamız, Ankara nakliyat olarak titiz ve düzenli bir hizmet vermektedir. Kişilerin şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerini tamamlayan firmamız, tüm nakliyat hizmetlerinde yardımcı olabilecek potansiyeldedir. Özellikle ev taşımacılığı ve yük taşımacılığı konusunda, ekstra gelişmiş bir hizmet planlayan firmamız, yüksek performanslı bir şirkettir.

Ankara ambarı olarak firmamızdan, ücretsiz ekspertiz hizmeti almak mümkündür. Yıllardır hizmet veren ve belirgin bir tecrübesi olan firmamızdan alınan hizmetler, müşterilerimizi son derece memnun edecek şekilde hazırlanmıştır. Yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübe, bu alanda sürekli olarak ilerilere gitmemize yardımcı olmuş ve belirgin bir müşteri kitlesi oluşturmamızı sağlamıştır. Günümüzde hali hazırda hizmet verdiğimiz onlarca yük taşımacılığı firmamız bulunmaktadır.

Ankara Nakliyat Hizmetleri

Firmamızın verdiği Ankara ambar nakliyat hizmeti Uzman ekip sayesinde çok kapsamlıdır. En kaliteli malzemeleri kullanarak hizmet veren firmamız, gelişmiş seçenekleri ile çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Firmamızdan alınan Ankara taşımacılık hizmetinin bu derece memnuniyet sağlamasının asıl sebebi, kullandığımız sabitleme araçlarının kaliteli oluşudur. Şeffaf bir çalışma politikası izleyen firmamızda sunduğumuz ambar taşımacılığı hizmeti ile, taşınan ürün ve malzemeler karşı tarafa sorunsuz ulaştırılır. Ankara’nın en ücra köşelerinden dahi hizmet alan firmamız, bozuk yollara, oluşabilecek olumsuz hava şartlarına karşı önlem almakta ve taşıdığı ürünleri korumaktadır.

 

Ankara taşımacılık hizmetleri olarak firmamız, ambarlarda muhafaza ettiği ürünleri karşı tarafa sorunsuz iletmesi dolayısıyla büyük bir güven kazanmıştır. Taşımacılık denildiğinde akla gelen sayılı firmalardan bir tanesi olan Ankara ambarı, son derece kapsamlı hizmet olanağı sunmaktadır. Büyük küçük fark etmeksizin her türlü eşya ve malzemenin taşımacılığı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra, paletli malzeme, kolili malzeme, parça yük şeklinde kategorilerle verdiğimiz hizmetler, müşterilerimizin aklında soru işareti kalmaması için eksiksiz açıklanmaktadır.

İstanbul Ankara Nakliyat ambarı firması, Ankara ambarı

En İyi İstanbul Ankara Nakliyat Firması

En iyi Ankara nakliyat firması olarak hizmet veren Ankara nakliyat ambar, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde kazanmış firmalardan bir tanesidir. Müşterilerimizin her birinin sorunsuz şekilde firmamızdan ayrılmasını ve verdiğimiz hizmetten memnun kalmasını amaçlamak yegane görevimizdir. Firmamız verdiği pek çok hizmet ile, Ankara ve İstanbul’da büyük ün kazanmıştır. Özellikle İstanbul Ankara taşımacılık konusunda, ekstra özenli çalışmaktadır. İster kişisel, ister kurumsal çalışma fırsatlarımız bulunmaktadır. Her müşterimize her şey en detaylı haliyle açıklanacak, eşyaları karşı tarafa güvenle ve sapasağlam ulaştırılacaktır. Bu şekilde sağlanan hizmetten memnun kalınması garanti edilecektir.

 

En iyi Ankara nakliyat firması olarak, web sitemiz üzerinde müşterilerimize ait onlarca olumlu yorum bulunmaktadır. Ayrıca referans listemiz bir hayli kalabalıktır, çünkü tüm referanslarımız tıpkı kendilerinde olduğu gibi, başkalarının da sorunsuz bir çalışma arkadaşı bulabilmelerini hedeflemektedir.

İstanbul Ankara ambarı ,Nakliye ambarı

İstanbul Ankara Nakliye Ambarı

İstanbul Ankara nakliye ambarı firması hem ambar hem de nakliye hizmeti sağlayabilmektedir. Nakliye büyük parça yüklerin bir yerden başka bir yere taşınmasını kapsamaktadır. Ambar ise küçük parçaların birleştirilerek taşınması olayını kapsamaktadır. Nakliye Ambarı bu iki taşımacılık sistemini de içersin de barındırmaktadır. Bu ve bunun gibi sevkiyatlar bizim firmamız tarafından her gün gün aşırı yapılabilmektedir. Daha detaylı bir sevkiyat bilgisi alabilmek için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Ankara Nakliyat Fiyatları

Ankara nakliyat fiyatları olarak firmamızda sunduğumuz fiyat listesi, oldukça indirimlidir. Kişilerin bütçelerini zorlamayacak şekilde hazırlanmış listelerimiz, kullanılacak ambarın ebatlarına, paletli malzeme, kolili malzeme, parça yük gibi kategorilere, ne taşınması gerektiğine ve nereden nereye taşınacağına göre değişiklik göstermektedir. Çok düşük kar elde etmeyi amaçlayan, asıl amacı müşteri memnuniyeti olan firmamız ile çalışan kişiler, Ankara’da en düşük fiyatlarla ambar hizmeti alacaklardır. Ankara ambarı fiyatları olarak firmamızda sunulan fiyat teklifleri hakkında daha detaylı bilgi almak için, tüm iletişim kanallarımız üzerinden bizler ile iletişime geçmeniz mümkündür. Kişiler ister sitemizden, ister mail aracılığıyla, ister telefonla ve isterse de direk olarak firmamıza gelerek bizlerle görüşme sağlayabilirler. Pazarlık konusunda da yardımcı olan firmamız, tüm müşterilerimize süreç hakkında detaylı bilgilendirmeler yapacaktır. Ankara ambarı firmamızdan hizmet almanız, sandığınızdan daha kolay ilerleyecek, her türlü durumda firmamız size sınırsız hizmet sağlayacaktır.
Ankara ambarı alım noktaları

ANKARA DA BULUNAN ALIM NOKTALARI

Ankara organize sanayı başta olmak üzere. AkyurtAltındağAyaşBalâBeypazarıÇamlıdereÇankayaÇubukElmadağEtimesgutEvrenGölbaşıGüdülHaymanaKahramankazanKalecikKeçiörenKızılcahamamMamakNallıhanPolatlıPursaklarSincanŞereflikoçhisarYenimahalle den .  Ankara ambar için alım yapabilmekteyiz. Kısacası tüm ilçerinden alım  gerçekleştirerek  İstanbul adreslerine teslimini en geç 2 iş günü içerisinde ulaştırmaktayız.

İSTANBUL DA BULUNAN ALIM NOKTALARI

Avcılar ,  Ataşehir ,Atakent  ,Arnavutköy den, Ambarlı  .Alibeyköy  ,Aksaray ,Acarkent ten,Acıbadem den , Başakşehir den. Bayrampaşa dan, Başakşehir  , Bakırköy de, Bağcılar  .Bahçeşehir  ,Bahçelievler  , Beylikdüzü  , Beylerbeyi  , Beykoz  .Beyazıt  , Bebek  , Beyoğlu  , Bostancı  , Büyükçekmece  .Caddebostan  .Eyüp  , Emirgan  , Çekmeköy  , Çavuşbaşı.Çatalca  , Çemberlitaş  . Çağlayan  , Cağaloğlu  Cihangir  , Erenköy  . Eminönü  , Esenler  .Esenyurt  , Etiler  , Feriköyden, Fatih  .Gürpınar  , Gaziosmanpaşa  . Gebze  , Gürpınar  , Göztepe den, Florya  .Göktürk  , Güneşli  . Güngören  , halkalı  , Kemerburgaz da, Hadımköy  . Haznedar  . İçerenköy  , İkitelli  , Kurtköy  .

İstinye  , Kadıköy .  Kozyatağı , Kağıthane  , Karaköy  , Kasımpaşa  . Kartal  , Kavacık  , Kilyos dan, Kumburgaz  . Kurtuluş  , Küçükyalı  .Küçükçekmece  , Laleli  , Levent den. Libadiye  , Maltepe den, Maçka   . Maslak  , Mecidiyeköy  . Merter  , Nişantaşın  , Ortaköy  , Okmeydanın dan, Samandıra  . Sarıyer den, Sefaköy  , Samandıra  . Silivri  , Sultançiftliği  . Sultanbeyli  , Şile  , Sultangazi de Nakliyatçı. Şenlikköy  , Şişli  , Şirinevler  , Tarabya  . Taksim  ,Tuzla  , Topkapı dan, İmes  . Ümraniye  , Üsküdar  , Ulus  , Pendik  .Yenibosna , Yakacık  , Yeşilköy  .Zekeriyaköy  , Zincirlikuyu  . istoç dan ve Zeytinburnu ndan İstanbul Ankara ambarı için alım gerçekleştirilebilmektedir.

İstanbul Ankara ambarı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara ambarı karşılıklı olarak günlük çalıştığından dolayı her alımın yapımının ardın dan bir sonraki gün teslimat yapar.

Bizlere Ankara ambar hizmeti almak için 7 gün 24 saat sitemizde bulunan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

İstanbul da bulunan depolarımız Avrupa yakası Avcılar’da bulunmaktadır. Anadolu yakası Tuzla’da bulunmaktadır. Merkezimiz ise Zeytinburnu da bulunmaktadır.

Hizmetimiz karşılıklıdır. İstanbul ‘dan Ankara ‘ya, Ankara ‘dan İstanbul ‘a sevkiyatımız vardır.

                                           Saham nakliyat hakkında daha fazla bilgi alabilmek için https://www.facebook.com/SAHAAMBARI/adresini kullanarak Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (152 votes)
Content Protection by DMCA.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın